Zalety jacuzzi dla psa

image

• Kąpiele Spa dedykowane są zwierzętom z chorobami skórno-alergicznymi. Natleniona woda działa kojąco, leczniczo i zapewnia komfort podrażnionej skórze i sierści.
Nie tylko choroba czy leki, ale także zanieczyszczenia, alergia, chemia i bród powodować mogą świąd i nadmierne drapanie się czworonoga. Kąpiel w relaksacyjnych pęcherzykach powietrza, delikatnie masujących ciało, przyniesie ulgę podrażnionej skórze szczekacza.
• Podobnie jest ze stawami i mięśniami psa. Nadwyrężone czy przeciążone kończyny szybko wracają do zdrowia pod wpływem delikatnej stymulacji pęcherzykami.
• Jacuzzi, prócz relaksu i odprężenia, zapewnia także cechy typowej kąpieli w wannie. Pies jest myty lub odświeżany, a krążące bąbelki pomóc mogą w pozbyciu się substancji klejących, czy innych, uciążliwych do zmycia w trakcie zwykłej kąpieli. Dzięki podnoszeniu włosa psa preparaty czyszczące i nawilżające dosięgnąć mogą od końca sierści po samą skórkę.
• Jacuzzi nie tylko dla zdrowych
Pamiętajmy, aby w przypadku psa chorego lub po urazie używać jacuzzi po skonsultowaniu się z lekarzem weterynarii. W wielu przypadkach masaż bąbelkowy może zdziałać cuda. Pamiętajmy jednak o przeciwwskazaniach, takich jak stany zapalne skóry, dróg moczowych i rodnych, podwyższona temperatura, niezagojone rany na ciele itp.

Najnowsze

image 17 December 2018

Chromoterapia